עידו הולצמן ממליץ: מלון מומלץ לחופשה אורבנית אחרי הבידוד – מלודי, תל אביב

נגיף הקורונה אולי שיתק זמנית את תיירות הפנים, אבל זה לא אומר שאי אפשר להתכונן ליום שאחרי – ומה יותר טוב אחרי בידוד ארוך, אם לא חופשה שיקית ואורבנית בתל אביב?

מלון ‘מלודי’ בתל אביב

מלון מלודי הוא מלון מיוחד במינו, הנוף מהחדרים הוא נוף משגע ואורבני של קו האופק של תל אביב, מצד שני המראה המרהיב של הים התיכון בצבע כחול בוהק אינסופי. כאשר מביטים על המלון מבחוץ, זה מאוד מטעה כי הבפנים של המלון מפתיע. 

מלודי ממוקם במיקום משוגע, מספר פסיעות מחוף הים ונמל תל אביב ועיצוב המלון משרה אווירה של חמימות. העיצוב השיקי, עם קירות בצבע צהוב-חרדל ופינות ישיבה מסוגננות, מלווה גם בצוות מדהים, שירותי ומלא חוש הומור.

מלודי הוא אחד המלונות המושקעים ביותר – ברשת מלונות ‘אטלס’, אשר ידועה בעיצובים המקוריים שלה. החדרים עצמם מפנקים ומרווחים, עם חלונות עצומים מהם נשקף נוף עוצר נשימה. המלון חולש על אטרקציה מרכזית – מרפסת הגג, ממנה ניתן לראות מארבעה כיוונים נוף פשוט מטריף, קו הרקיע של העיר, מגדלים חדישים, תאורת הרחוב, למכורי האינסטגרם יהיה הרבה מה לצלם ולא יהיה צורך בפילטרים.

לכן אם אתם רוצים לתכנן כבר מעכשיו את החופשה הבאה שלכם (אחרי הבידוד כמובן), מומלץ לבקר במלון מלודי המשגע – בלב העיר התוססת בישראל, תל אביב.

כתוב/כתבי תגובה

נגישות